W reżimowych mediach panika, zamach stanu itd. PiS rządzi od wczoraj, a już mamy pierwsze zatrzymania za korupcję. Platfusy chyba nie myślały, że tak szybko się zacznie. Łudzili się, że tyły zabezpieczone, ustawami, naprędce głosowanymi nominacjami sędziowskimi i awansami w prokuraturze.

Nic to nie da, ponieważ PiS rozgrywa ich jak dzieci. Niedługo będą nowe sądy i nowa prokuratura. Bez kolesi, którzy wydawali od lat 70’tych wyroki polityczne. Mariusz Kamiński dzięku szybkiemu ułaskawieniu politycznego wyroku może się brać do roboty.

.

Ciekawy jestem ilu z tych aferowiczów już ma zabukowane bilety do ciepłych krajów ?!

Wszystko dzięki takim osobą jak Mariusz Kamiński, którego niejeden opluwa pewnie nawet nie znając jego życiorysu.

.

Mariusz Kamiński:
– W 1981 został skazany na rok pobytu w zakładzie poprawczym za zbezczeszczenie Pomnika Wdzięczności Armii Czerwonej.
– W maju 1983 został aresztowany za stawianie czynnego oporu podczas demonstracji. Zwolniono go w lipcu tego samego roku. Został następnie relegowany z liceum.
– Od 1984 był działaczem niejawnego Niezależnego Zrzeszenia Studentów.
– Był członkiem tajnego zarządu NZS na Uniwersytecie Warszawskim

.

Premier Donald Tusk (52l.) odwołał Mariusza Kamińskiego (44l.) z funkcji szefa CBA w połowie października.

Okazuje się jednak że słowa premiera niewiele znaczą w starciu z biurokratyczną maszynerią. Kamiński bowiem nadal otrzymuje pieniądze za pracę, chociaż sam uważa, że mu się… nie należą.

– Na moje konto nie mają prawa wpłynąć żadne pieniądze z CBA. Nie życzę ich sobie – powiedział „Rzeczpospolitej” Mariusz Kamiński.
Jak informuje gazeta „Rzeczpospolita” pieniądze Kamiński już zwrócił CBA. W tytule przelewu miał zaś wpisać: „zwrot nienależnego wynagrodzenia”

.

Ty który plujesz na człowieka od najmłodszych lat walczącego z komuną i postkomuną co takiego zrobiłeś dla Polski ?

Jak walczyłeś z systemem ?

Byłeś chociaż w wojsku, by stać się prawdziwym mężczyzną, czy załatwiałeś sobie odroczenie, a teraz mądrujesz się na internecie ?

Piekne jest to, że im bardziej Lemingrad płacze i szczeka, tym mocniej PiS’owi rośnie (ma już 44% poparcia, PO 17%).
Jak zamkną Tuska, Sikorskiego i resztę bandy za prywatyzacje Ciechu, będzie 50%.

Jak zamkną Kopacz i resztę rządu za zgodzenie się na przyjęcie terrorystów z Syrii, takich samych jak Ci którzy ostatnio ubogacali kulturowo Francję, to będzie 60%.

Zresztą było tyle afer zamiecionych przez prokuraturę i sądy pod dywan, że coś się znajdzie.

.
Mimo to PO i Franek Petru będą nadal mieli łącznie 15-20% poparcia, tych myślących, oczytanych, z wielkich miast, wielbiących multikulti i inne rzeczy, o których TVN, Gazeta Wyborcza, czy inne „parówkowe media” informowały, że są fajne i jak jesteś „ELYTĄ” to popierasz.

A Ty mój Lemingu kochany czy odeślesz 500 zł, które dostaniesz na swoje dzieci pisząc w tytule „Zwrot nienależnego dodatku na dziecko. Głosowałem na PO”. Tak jak Kamiński odesłał swoją pensję ?